Wysyłamy do następujących krajów.

Nowe Rozporządzenie o ochronie danych („RODO”) oznacza, że naszym priorytetem jest ochrona Twoich danych osobowych i wyjaśnienie klientom tego procesu. Chcemy zaoferować klientom najlepszą stronę internetową i możliwie jak najlepszą ofertę!

Jakie dane osobowe przechowujemy?

Gromadzimy i przechowujemy dane osobowe, gdy przesyłasz zapytanie do formularza kontaktowego lub kupujesz produkt na naszej stronie internetowej. Wiadomości e-mail klientów będą przechowywane na naszej wewnętrznej platformie e-mailowej Burtonsousvide.co.uk. Informacje o zamówieniu będą przechowywane w witrynie Mintsoft. Współpracujemy tylko ze stronami trzecimi, które poważnie traktują zasady RODO.

Po zrealizowaniu zamówienia:

  • Otrzymasz wiadomość e-mail potwierdzającą zamówienie (w tym adres rozliczeniowy i wysyłki)
  • Otrzymasz wiadomość e-mail potwierdzającą pomyślną wysyłkę produktu z naszego magazynu zamówień.

Dlaczego przechowujemy dane klientów?

Przechowujemy je, aby zagwarantować klientom najlepszą obsługę zarówno online, jak i offline.

Uwaga: po dokonaniu subskrypcji i zmianie zdania możesz zrezygnować z otrzymywania jakichkolwiek wiadomości e-mail w przyszłości, wysyłając wiadomość e-mail na adres [info@burtonsousvide.co.uk] (mailto: info@burtonsousvide.co.uk)

Twoje dane osobowe nigdy nie zostaną przesłane, sprzedane ani przekazane firmom zewnętrznym w żadnych okolicznościach (lub bez Twojej pełnej zgody). Twoje dane będą przechowywane przez minimum 8 lat. Po tym okresie dokonamy przeglądu, czy kontynuować ich przechowywanie (za Twoją zgodą). W dowolnym momencie możesz poprosić o usunięcie swoich pełnych danych.
Wszystkie dane klientów są bezpiecznie przechowywane wewnętrznie (zgodnie z wytycznymi RODO) w naszych bazach danych. Pełne dane klientów są dostępne dla naszych klientów na każde żądanie.

Tylko potrzebni i odpowiedni pracownicy Burton Sous Vide będą mieli dostęp do informacji o klientach, aby:

  • Pomyślnie zrealizować ich zamówienia (za ich zgodą)
  • Odpowiedzieć na wszelkie pytania, komentarze lub skargi
  • Poinformować o wszelkich problemach z zamówieniem/dostawą lub opóźnieniami (za ich zgodą)

Zewnętrzne platformy społecznościowe (takie jak Facebook i Instagram) mogą śledzić Cię jako odwiedzającego stronę (poprzez piksel strony), aby pokazać Ci nasze najnowsze oferty specjalne. Nie zostaną zgromadzone tam żadne Twoje dane osobowe, lecz będzie wiadomo, że co najmniej raz odwiedziłeś/-aś stronę.

Korzystanie z naszej strony oznacza wyrażenie zgody na naszą pełną Politykę prywatności w Internecie.

Dziękujemy.

Kup urządzenie Burton Sous Vide

Kup teraz